Hej!

Miło nam, że do nas zajrzałeś i chcesz nas bliżej poznać. Nazywamy się Boskie Foto ! Oglądałeś ten film - Boska Florence? Główna bohaterka to wzór dla tych, którzy marzą, ale nie mają odwagi. Ona ją miała i zainspirowała nas do wyjścia ze swoją fotografią do szerszej publiczności i stąd nazwa – Boskie Foto! Nasz zespół tworzą trzy wesołe dziewczyny które uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Razem pracujemy i razem się bawimy, świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. 
Bożena: niecodzienna i niebanalna. Nasza specjalistka od reportaży – jak nikt potrafi zamknąć magie miejsca, czy wydarzenia w kilku kadrach. Zawsze możemy liczyć na jej pogodę ducha i dobry humor. Cierpliwa i wytrwała, a do tego sympatyczna i zawsze uśmiechnięta ;) 
Iwona: uprzejma i pozytywnie nastawiona. Najlepsza portrecistka! Zawsze dostrzega i wydobywa piękno, które tkwi w każdym z naszych modeli. W jej towarzystwie, poczujesz się świetnie i zapomnisz o dręczących Cię problemach, zawsze znajduje dobre wyjście nawet z takich sytuacji, co do których na początku wydaje się, że nie ma na to żadnego sposobu. 
Kaśka: nasz motor napędowy. Energiczna i zmotywowana. Możesz liczyć, na jej zdolności organizacyjne i umiejętność zaplanowania pracy. A wszystko to okraszone niewyczerpanym poczuciem humoru  Kochamy to co robimy, a fotografia dla nas pasja, więc zawsze staramy się wkładać w nią całe serca. Do każdego reportażu, sesji, spotkania podchodzimy indywidualnie. Pracujemy razem i pozwala to na zobaczenie wszystkiego w szerszej perspektywie, z trzech punktów widzenia.

Oferta:
   
    Fotografia portretowa
    Fotografia rodzinna
    Fotografia ślubna
    Sesja w studio i plenerze
    Fotografia okolicznościowa
Back to Top